קמינים מעוצבים כפתרון חימום

28 בFebruary 2019

קנייה של אח הסקה או פתרונות חימום  מתקדמים לבית כגון קמינים, מעוררת התלבטות לא קלה. האם לבחור את החברה ממנה תקנו לפי איכות המוצרים, או שיש לשים דגש על היחס ומכלול השירותים? כמובן שיש חשיבות רבה לבחירה במוצר באיכות גבוהה, ממותג מוכר ומוביל, המספק קמינים מעוצביםאחריות רחבה ומגיע עם המלצות. אולם, מה קורה במידה ומתעוררת תקלה? מי ישמש ככתובת אם יהיו לכם שאלות לגבי תפעול הקמין? ולהיכן תפנו כדי להזמין שירותי תחזוקה שנתיים? אז מה עושים? איך בוחרים קמינים לחימום הבית? לפי איכות או לפי השירות?

לא חייבים להכריע כשאפשר גם וגם

פל-אח קמינים היא חברת יבואן קמינים מובילה בישראל, המשווקת את המותגים המובילים בענף. הבחירה בנו חוסכת לכם את ההתלבטות: מהיום תוכלו לקנות קמינים בצפון מבלי להתפשר על איכות וגם לקבל מכלול שירותים תחת קורת גג אחת.

השירותים שאנו מציעים

בחברת פל-אח קמינים, אנו מייבאים ומשווקים פתרונות חימום, הסקה וקמינים בצפון. אנו דואגים להביא את הדגמים המתקדמים ביותר של קמיני עץ, גז ופלט. אצלנו תוכלו לרכוש קמינים עומדים או בנויים, וליהנות משירותי התקנה מקצועיים ורמת גימור גבוהה.

מלבד שירותי מכירה והתקנת קמינים, אנו עומדים לצדכם גם בבחירת המיקום המתאים לקמין וקבלת הדרכה לגבי תפעולו והפונקציות השונות הקיימות בדגם הספציפי שרכשתם. נשמח להסביר לכם אודות ההבדלים בין הסוגים השונים ובנוסף, אנו מציעים שירותי תיקונים ותחזוקה שוטפים.

פתרונות חימום לכל לקוחפלאח קמינים

כל לקוח מקבל מאתנו יחס אישי ונשמח לייעץ בבחירת הדגם המתאים ביותר לחימום הבית או העסק, תוך התחשבות בכל הנתונים הקיימים והצרכים הייחודיים. בזכות הניסיון הרב ומגוון הלקוחות עימם עבדנו עד היום, פיתחנו חשיבה יצירתית המאפשרת לנו לתת מענה מדויק לכל לקוח.

אנחנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו בזיכרון יעקב, בו תוכלו להתרשם ממגוון הדגמים ולהיעזר בצוות המקצועי שלנו כדי להתייעץ לגבי בחירת קמינים לבית או לעסק.