מזגן רב מאייד – חיסכון בעלויות המיזוג

14 בOctober 2015
מזגן רב מאייד – חיסכון בעלויות המיזוג

ענף המזגנים אינו קופא על שמריו ובשנים האחרונות חלה התקדמות משמעותיות בטכנולוגיות הייצור של המזגנים. מערכת מיזוג רב מאייד נחשבת לטרנד החדש והחם ביותר בענף כיוון שניתן לחבר למנוע החיצוני מספר יחידות מאייד אותן ניתן להפעיל בהתאם לצורך ובאופן נפרד. כך משיגים חיסכון משמעותי בעלויות המיזוג לבית או לעסק. בנוסף, כדאי לדעת כי מזגן רב מאייד משתלב בצורה אסתטית מושלמת בתכנון האדריכלי ללא צורך בהנמכת תקרה להנחת צינורות אוורור עבים וכבלי חשמל. מערכת מיזוג רב מאייד מציעה יתרונות רבים נוספים כמו טמפרטורה קבועה בחללי המבנה תודות לאינוורטר הפועל ברציפות ובעצימות נמוכה, רמת לחות נעימה המונעת את תחושת היובש המאפיינת מזגנים רגילים, חיסכון בהוצאות התחזוקה וניצול מירבי של חלל המבנה.

יעילות אנרגטית גבוהה

אנו חיים במדינה בה הקיץ נמשך חודשים רבים ועלינו להפעיל את המזגן לאורך שעות ארוכות. הפעלת מזגן רגיל כרוכה בעלויות גבוהות, לכן כדאי להתקין מזגן רב מאייד על ידי חברת אלרם, המזגן מבטיח נצילות אנרגטית מעולה וחיסכון ניכר בהוצאות החשמל. כדאי לדעת כי מערכת מיזוג רב מאייד מאפשרת להתקין את יחידת המנוע והמדחס על גג הבית או בחצר, ואל המנוע מחברים מספר יחידות מאייד, בהתאם למספר החדרים והחללים שיש לקרר או לחמם, ובהתאם לדגם המזגן.

את יחידות המאייד מחברים באמצעות צנרת נחושת גמישה בקוטר קטן, ללא צורך בהנמכת תקרה. מערכת מיזוג רב מאייד מצוידת בטכנולוגיית אינוורטר, כלומר המדחס פועל כל הזמן ולא מופסק ומופעל בכל פעם מחדש כמו במזגנים הרגילים. לפיכך, ניתן לשמור על טמפרטורה קבועה בחלל המבנה, הפעולה הרציפה והמבוקרת של המדחס תורמת לחיסכון בעלויות התחזוקה ובהוצאות החשמל. חברת אלרם מציעה פתרונות מיזוג מתקדמים ומייעצת לכל לקוח על מנת לקבל החלטה נכונה וליהנות ממזגן איכותי וחסכוני.