חמשת היתרונות הבולטים של פרקט למינציה

10 בMarch 2014
חמשת היתרונות הבולטים של פרקט למינציה

ישנם סוגים שונים של פרקטים וגם סוגים שונים של פתרונות ריצוף. פרקט הלמינציה הפך לאחד מסוגי הריצוף המקובלים כיום בארץ, ובמרחבים רבים הוא משתלב מצוין לצד אלמנטים עיצוביים שונים. רבים בוחרים באפשרות ריצוף זו מסיבות שונות, ונהנים מיתרונותיו הרבים של הפרקט, ובמיוחד בהשוואה לפתרונות הריצוף האחרים. הנה לפניכם חמשת היתרונות של פרקט הלמינציה, יתרונות שהפכו אותו לפופולארי במיוחד:

1. מבחר של דוגמאות וצבעים

את פרקט הלמינציה ניתן להשיג כיום במגוון רחב מאד של דוגמאות וצבעים. אפשר למצוא פרקט למינציה בגוונים טבעיים, הדומים לפרקט העשוי מעץ טבעי, ואפשר גם למצוא כזה המשלב במסגרתו הדפסים שונים, שמשווים למרחב כולו סגנון ומראה ייחודיים.

פרקט בצמוד לארונות מטבח לבנים

2. התקנה פשוטה ומהירה

התקנתו של פרקט מסוג זה היא התקנה מהירה מאד ופשוטה יחסית, ובמיוחד בהשוואה להתקנת מרצפות או אפילו התקנת פרקט מעץ טבעי. ניתן לבצע את ההתקנה לבד ואין בהכרח צורך באיש מקצוע כדי לעשות זאת.

 

3. תחזוקה קלה

בעוד שפרקט מעץ טבעי וגם פתרונות ריצוף אחרים מצריכים תחזוקה רבה ובעיקר שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים, תחזוקתו של הפרקט הלמינציה היא קלה מאד ואיננה דורשת גם זמן רב או חומרים מיוחדים לצורך כך.

 

4. רמת עמידות גבוהה

ניתן להשיג כיום פרקט למינציה ברמת עמידות ואיכות גבוהות ביותר. הפרקט מסוג זה מגיע כיום בדרגות עמידות שונות על מנת לאפשר לכל אחד לאתר את הפתרון המתאים לו ואת המענה הנדרש למקום. כדי ליהנות מפרקט זה לאורך זמן, ובמיוחד כשמדובר בבית פרטי או במקום שבו ישנה תעבורה רבה של אנשים, חשוב לבחור בכזה המציע רמת עמידות גבוהה.

פרקטים מסביב לשולחן סועדים במטבח

5. מחיר זול ונוח

זהו, ללא ספק, פתרון ריצוף זול הרבה יותר, בהשוואה לפתרונות הריצוף האחרים. הסיבה לכך נעוצה בחומרים שממנו הוא עשוי וגם באופן התקנתו. האפשרות ליהנות מריצוף מיוחד, יפה וגם חמים מאד, ובמקביל, מבלי לשלם על כך סכומי כסף גבוהים, הופכת את הפרקט הזה למבוקש מאד ולפתרון שמתאים לכל אלה המעוניינים לחסוך בהוצאות.

פרקט למינציה מהווה פתרון ריצוף נהדר ויכול להתאים כמעט לכל מרחב. לפני שמתקינים אותו חשוב לבחון כמה דוגמאות שונות ולבדוק איזו מהן יכולה להשתלב באופן המושלם ביותר במרחב. כדאי כמובן גם לפנות לחברות המתמחות בתחום הפרקטים ולבדוק מולן מהי הבחירה הנכונה והמשתלמת ביותר. כל זאת, תוך התייחסות לתנאי המקום שבו הוא יותקן, לאופן סגנונו ועיצובו וגם לצרכיהם של הדיירים עצמם.