יתרונות גדולים של מטבחי חוץ

11 בJanuary 2017
יתרונות גדולים של מטבחי חוץ

טרנד חדש החל לתפוס תאוצה בקרב בתים ומשפחות בישראל – מטבח חוץ. הרי מי יותר מאיתנו יודע ואוהב לארח עם כל הלב? אצל מי יותר מאיתנו המשפחה זה הדבר הכי חשוב ובכל הזדמנות אנו דואגים להיות ביחד ? זו ההזדמנות שלכם לשדרג את חצר ביתכם ולהנות ממטבח חוץ מרהיב ביופיו בו תוכלו למקם אינספור של שדרוגים ולהפוך את הבית שלכם למקום שהכי נוח, קל ונעים לארח בו.

 

מגוון של אפשרויות עומדות בפניכם טרם תבחרו את המטבח: דלתות עם אפשרות נעילה, דלתות כפולות, שלל אפשרויות אחסון ומגירות נשלפות, מגירות אשפה, מגירות תרמיות המאפשרות לנו לשמור בקירור או בחימום מזון טרי, כיורים וברזים . כמובן שהמטבח גם מאפשר לנו להנות מהתקנה של מוצרים חשמליים או מוצרים הפועלים על גז כמו כיריים, גריל גז לארוחות ברביקיו, מתקני בירה, מקררים, מכונת קרח, מדיחי כלים, מכונות בירה והכל על פי הסטנדרט המתקדם ביותר מבלי להתפשר על איכות חומרי הגלם, רמת האיטום של המטבח וכמובן רמת הגימור. כל המטבחים מגיעים עם אחריות מלאה הן על המוצר והן על ההתקנה עצמה ומיוצרים על בסיס תקנים בינלואמיים. אז הנה כמה יתרונות גדולים של מטבח חוץ כאלה שיגרמו גם לכם לחשוב על זה….

מטבח חוץמשתלב  בנוף ובסגנון העיצובי של הבית

בין אם עיצבתם את ביתכם בסגנון כפרי, קלאסי, פרובנסיאלי ובין אם הלכתם דווקא על המראה המודרני הנקי, ניתן להתקין איזה מטבח חיצוני שבא לכם. מטבח עשוי אלומיניום, מטבחים משולבים עץ ועוד שלל אפשרויות כך שתהיה הרמוניה בין הסגנון העיצובי של הבית לבין הגינה כמובן. ניתן להתקין את המטבח בכל אזור שתרצו עם הכנה מתאימה: על הדק, בגג, במרפסת, ליד הבריכה ועוד…

 

אין צורך לתזז יותר

מכירים את זה שאתם מזמינים אנשים לארוחה בחצר ואין לכם רגע דל? אתם נכנסים הביתה להביא משהו ויוצאים, נכנסים ויוצאים ושוב נכנסים ויוצאים מה שגורם להרבה כאבי ראש ובסוף היום לרגליים לכאוב. מטבח חוץ פשוט פותר לכם את כל הבלאגן הזה ומאפשר לכם מראש למקם את כל מה שאתם צריכים בחוץ.

 

בנוסף, מטבח חיצוני מאפשר לכם לבשל ולעשות את כל ההכנות ממש מול האורחים שלכם מה שמוסיף ייחודיות לאירוח שלכם. עם מטבח חיצוני יש לכם הרבה יותר מקום והרבה פחות בלאגן.