מהו מנעול המולטילוק?

28 בSeptember 2016
מהו מנעול המולטילוק?

מולטילוק הנה משפחה של מנעולים שונים אשר נועדה לתת פתרונות מגוונים לנעילת דלתות והתקנים. בעוד שישנם מנעולים לשימוש מקומי כמו מנעולי רתק ומנעולי חצי ירח תלויים, או מנעולים לנעילת דירות כמו מנעולי לשון, מנעולי כספת עליונים ודומיהם, ישנם מנעולים שניתן לשלוט עליהם מרחוק, עם התקן GPS מובנה. כזה הוא למשל מנעול WATCHLOCK של מולטילוק.

מנעולים תלויים

המנעולים התלויים משמשים לנעילת מחסנים או שערים של בתים המתחברים להתקני פלדה באמצעות טבעות מקבילות. המנעול נכנס דרך זוג הטבעות וננעל באמצעות מפתח. היתרון: בדרך כלל קשה לפרוץ אותו באמצעים לא קונבנציונליים. השער או הסורגים המתקפלים של כזה מנעול בעצמם מאד חזקים ולא מאפשרים חדירה לבית בקלות. החיסרון: קל לחתוך את המנעול עם דיסק משור חשמלי, אבל זהו גם היתרון הגדול כאשר נתקעתם מחוצה לו.

מנעולי רתק

גרסה מעט יותר משוכללת למנעולים התלויים. מנעולי הרתק מוכנסים לתוך קופסת רתק מברזל מגולוון, בדרך כלל דאבל טי שנחשב לברזל חזק במיוחד. חצי אחד של הקופסה יושב על הדלת הכבדה שסוגרים, והחצי השני יושב על משקוף הברזל של אותה דלת. משתמשים במנעול כזה המון במקלטי מלחמה עירוניים או מושביים. כך, כשהמנעול בתוך קופסת רתק מברזל יצוק קשה מאד לפרוץ אותה גם לפורצים אבל גם למנעולנים שצריכים לעמול 40-60 דקות רק על פיצוח קופסת הברזל העוטפת את לשון המנעול.

מנעולי לשון

מנעולים המוכרים לכולנו על בסיס לשון הנועל את הדלת. המנעול מתאים כמנעול אמצעי לדלת, ופתיחתו מתאפשרת באמצעות מפתח. מומלץ להתעניין באינטראקטיב, צילינדר מיוחד של מולטילוק הנפתח עם מפתחות נוספים אותם ניתן לתת לעובדים זמניים שלכם. עזבו העובדים את העבודה? ניתן להשתמש במפתח ביטול שמבטל להם את הרשאת הכניסה.

מנעולי כספת

מנעולים עליונים, ולא באמת מנעולים שנועלים כספת. המנעול נועל דלת מחלקה העליון באמצעות כך ש- 3 צינורות ברזל מוחדרים לתוך עמוד הברזל של הדלת, או לתוך המשקוף, תלוי מהו התקן הצד של אותה דלת.

מנעול WatchLock

המצאה חדשנית מבית מולטילוק! מנעול GPS המשמש לנעילת פארקים, דחפורים, רכבי משא, והתקנים נוספים אשר בעליהם בכלל לא נמצא בקרבת מקום, ואפילו נמצא עשרות אלפי מיילים מהם. הנעילה מתאפשרת באמצעות מקלט GPS אשר יכול לנעול ולפתוח את המנעול מכל מקום. המקלט מותקן גם על המנעול וגם על היחידה שמלווה אתכם מרגע שעזבתם את האזור אותו נעלתם. מומלץ עבור מי שיש לו נכסים ורכוש הממוקמים רחוק ממנו.