עיצוב פנים של דירות יוקרה

16 בAugust 2016
עיצוב פנים של דירות יוקרה

כל מי שנכנס לדירת יוקרה מבין את הקסם האישי שבעיצוב היוקרתי. על מנת לקבל דירה יוקרתית יש צורך בכמה שינויים קוסמטיים על מנת שתקבל את הטאץ’ הסופי שהעיצוב. חומרי הגלם, המרחב, האוויר והאור בנוסף לאיש מקצוע מיומן ומקצועי עם יכולות עיצוביות מרשימות יעזרו לנו להגיע לעיצוב הפנים שאנו רוצים בדירתנו. בכתבה הבאה נבין ממה מורכב עיצוב פנים לדירות יוקרה ואיך ניתן להגיע לעיצוב כזה.

חומרי הגלם לעיצוב הפנים היוקרתי

על מנת לקבל עיצוב פנים יוקרתי אנו צריכים להשתמש בחומרי הגלם של הדירה שלנו. איכות חומרי הגלם היא זאת שמפרידה בין דירה סטנדרטית לבין דירת יוקרה, ככל שחומרי הגלם באיכות גבוהה כך הדירה תהיה יוקרתית יותר. מדובר על חומרי גלם אשר משתלבים בכל אחד מחללי הבית החל מהריצוף וחיפוי הקירות והרצפה, דרך הריהוט ואבזרי הטכנולוגיה השונים ועד גופי התאורה והחלונות. לכל פרט בעיצוב החלל הבית תפקיד חשוב על מנת שיתקבל בסופו של דבר עיצוב ברמה גבוהה. חומרי הגלם האיכותיים נשארים לאורך זמן מפני שינויים שונים, והם מבטיחים אף לדיירי הבית נוחות גבוהה וכן נראות טובה יותר ביחס לדירות אחרות. העיצוב היוקרתי והנחשק משתלב עם המגמות השולטות בעולם ולעיתים אף מקדים את העיצוב בארצנו. השלמות שבעיצוב הדירה הוא עיצוב שלא מתפשר כמו בבתים אחרים, וניתן לראות אותו מתבטא בחומר, בצורה ובשיטת העבודה ובסגנון העבודה של המעצב שהוא חלק נכבד ביותר.

 

כל מה שאת צריך :מרחב, אוויר ואור

 

עוד מרכיב חשוב בדירות יוקרה הוא המרחב, האוויר והאור. המרחב הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית הוא כולל את כל חללי הבית השונים אשר משפיעים על האדם לרכוש את הדירה. ככל שהמרחבים בדירה גדולים יותר, כך היא נחשבת לדירה איכותית יותר. אך על שעיצוב הדירה יהיה יוקרתי לא מספיקים רק חומרי גם איכותיים, אלא גם חללים גדולים בשילוב אוויר ואור אשר משפעים על נראות הדירה. שילוב של 3 המרכיבים הנ”ל עוזרים לדירה להיות יוקרתית יותר ביחס לדירות אחרות. הזרימה הטבעית של האוויר בין חללי הבית שכוללת אור נשקף מחלונות הבית בתוספת נוף טבעי מהמם עושים את הדירה ליוקרתית יותר. העצמת המרחב הטבעי ע”י בחירה של מינימום אלמנטים שונים לעיצוב הבית, כך שהשימוש בפחות רהיטים, פרטי נוי ועוד, רק ידגישו ויעצימו את גודלם של חללי הבית וייצרו תחושה משוחררת של מרחב וזרימה מה שכל אחד מאיתנו מחפש בסופו של יום.

 

קצת שקיפות לא תזיק

 

עוד אלמנט חשוב בעיצוב הבית הוא שקיפות. ברוב בתי היוקרה הנבנים כיום יש דגש על שקיפות. כלומר שילוב בין חוץ הבית לפנים הבית. שמדובר על שקיפות מדובר על בתים אשר בהם חלונות גדלים מאוד אשר ממוקמים בצורה כזאת המאפשרת ליהנות משפע של אור טבעי רוח, נוף ירוק בעיניים (תלוי במקום בו אתם בוחרים לגור). לכן על מנת לעצב דירת יוקרה חשוב להקפיד לשלב בין כל המרכיבים שהוצגו, כי רק שילוב נכון בין האלמנטים השונים יניב לכם דירה יוקרתית ומושקעת. כמו כן חשוב שאתם עובדים על עיצוב הפנים של הדירה שהיא תהיה עם איש מקצוע  מקצועי ובעל ניסיון, על מנת שתקבלו את דירת חלומותיכם. ללא איש מקצוע מקצועי לא תגיעו לתוצאות מדהימות של עיצוב פנים דירה יוקרתי, כי רק מעצב פנים יוכל להתאים לכם את העיצוב אשר מתאים לביתכם בהתאם לחללים שברשותו.