מדוע יותר לקוחות מעדיפים לקנות דלתות בטחון

18 בFebruary 2015
מדוע יותר לקוחות מעדיפים לקנות דלתות בטחון

דלתות בטחון הן בעצם דלתות אשר עשויות מפלדה ושכבות שונות של מתכות וברזל. היתרון הגדול בדלתות בטחון הן בכך שהן עמידות בפני פגעי מזג האויר וחזקות במיוחד. כאשר אנחנו מעוניינים לישון בשקט בלילה הדלתות הללו מבטיחות לנו לילה שקט בשל כך שמערכות הבטיחות בדלתות אלה מתקדמות במיוחד ובעלי עמידות מוכחת בפני פריצות.

דלתות כניסה מעץ מלא

דלתות מעץ מלא עלותן זולה יותר מדלתות בטחון והן נראות נהדר אך בעת הקניה כדאי לכם להביא בחשבון שיקולים נוספים חשובים:

  • עמידות בפני פגעי מזג האויר: דלתות עץ נוטות להגיב לא טוב לרטיבות ולחות. גם קרני שמש ישירות מספר שעות ביום יכולות להתברר כאסון אחרי מספר שנים. דלתות אשר עשויות מעץ מלא נוטות להתנפח ולהתכווץ בתגובה ללחות, ולשנות את צבען בתגובה לקרני שמש ישירות. פתרון אידיאלי מצב הזה הוא להתקין סוכך או פרגולה כדי ‘להגן’ על הדלת.
  • אטימות בפני ריחות, חום וקור: תפקידה של דלת הכניסה היא לא רק להגן בפני גנבים אלא גם לבודד את פנים הבית בפני מזג האויר. בית אשר מבודד היטב הוא בית שיכול לחסוך לא מעט כסף על הסקה, חימום וקירור הבית. דלת הכניסה גם אמורה לבודד ריחות ורעשים מבחוץ.

עיצוב דלתות כניסה

דלתות כניסה מעץ מלא בכוחן להשרות אווירה מיוחדת בכניסה של הבית ולגרום לו להשתלב נהדר בטבע. דלת מעץ מלא מנעימה את בואם של דיירי ואורחי הבית. בניגוד לדלת מעץ מלא לדתות הבטחון ישנה תדמית די שלילית בכל הנוגע למראן בשל העובדה שעד לפני מספר שנים דלתות בטחון אכן התאפיינו במראה עגום וקודר לעומת דלתות העץ המלא. החדשות הטובות הן שבשנים האחרונות גם דלתות בטחון הפכו לשם דבר בעולם עיצוב הבית.

כיום יכולה כל לקוחה לבחור לביתה דלת כניסה מרשימה מתוך מבחר עשיר של דלתות בטחון מעוצבות. בניגוד לעבר, העיצובים אשר בהם מתאפיינות דלתות הבטחון הם יוצאים מגדר הרגיל. בעוד ודלת הכניסה עשויה משכבות של פלדה וברזל, את הצד החיצוני ‘מצפים’ בשכבה נפרדת וצובעים כדי לשוות לדלת מראה ייצוגי. אולם זה רק קצה המזלג – דלתות בטחון מעוצבות על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם, בעלי יכולת מרשימה לשוות לדלתות מראה קלאסי ויוקרתי.

ולאלו שבכל זאת לא יכולים להיפרד מהמראה הקלאסי של עץ מלא – כיום באמצעות שילוב של מספיק ידע, תעוזה וטכנולוגיה, ניתן לשוות לדלת הבטחון מראה דמוי עץ מלא.