כך תבנו את הבריכה הבאה שלכם

15 בNovember 2018
כך תבנו את הבריכה הבאה שלכם

הקמת בריכת שחייה פרטית היא אחת הפעולות המורכבות יותר שהביצוע שלהן מחייב נקיטה באמצעים שונים שיבטיחו שהבריכה תהיה יציבה, תעבוד כראוי ותמלא את הצרכים של הלקוח. ככל שמדובר על הקמת בריכה בסמוך לבית ניתן לשער שיהיה מדובר על הוצאה כספית לא קטנה, וזו היא סיבה נוספת לבחור רק בבעל מקצוע מיומן שיבצע את העבודה.
אם אתם במקרה גרים באזור הקריות, אנחנו יכולים להמליץ לכם על חברה מעולה שנקראת אגמים מומחית לכל ענייני בניית בריכות שחיה בקריות.

בניית בריכה לתפארת – מה היא כוללת?

בניית הבריכה כאמור מצריכה שימוש באלמנטים מקצועיים שונים, חומרי גלם איכותיים והרכבה נכונה של כל זה על פי השלבים המתאימים. להלן כמה עצות שיוכלו לסייע לכם בקידום ההליך של בניית בריכת שחיה פרטית על יד הבית:

  • מומלץ לבדוק אם קיים היתר בניה ואישורים רלוונטיים. אל תמתינו לרגע האחרון ופנו אל איש מקצוע שעוסק בתחום, בררו אם ישנה איזו שהיא חריגה מהתכנית של הבית. בדרך כלל לא תהיה בעיה לאשר את הקמת הבריכה ובנוסף יהיה עליכם לקבל אישור מגורמים נוספים.
  • אם כבר החלטתם להקים בריכה ליד הבית , נצלו את ההזדמנות וטפלו גם בגינה שנמצאת לידה. ניתן להוסיף מפל מים ואפילו אפשר להוסיף ג’קוזי אם יש מספיק מקום פיזי. מומלץ גם לדאוג לתאורה חסינת מים שתאיר את הבריכה מבפנים. כך תוכלו לעשות שימוש בבריכה מבלי להיות תלויים באור הטבעי.
  • כדאי לרכוש את כל האביזרים הנלווים על מנת לתחזק את הבריכה ולשמור עליה. מומלץ לקנות כיסוי פלסטיק (או חשמלי), מערכת של הזרקת כלור וגם רובוט לניקוי של קרקעית הבריכה. ניתן גם להשתמש בטבליות שמנקות את המים וגורמות להם להיות יותר צלולים.

מהן ההוצאות הצפויות לכם על בריכת שחיה פרטית

כמובן שישנן הוצאות שונות שנוגעות לשמירה ואחזקה של הבריכה, אך הן לא גבוהות במיוחד. מערכות האיזון של המים מחזיקות מעמד יפה למשך כמה שנים, וניתן לבצע את פעולות האחזקה על ידי השקעה של כחצי שעה בשבוע שלם. כמובן שניתן להזמין איש מקצוע שיטפל בבריכה באופן קבוע, ינקה אותה וישמור עליה מפני תקלות שונות.

חשוב לוודא שלאורך כל התהליך ישנם אנשי מקצוע שעושים כל מה שדרוש על מנת להביא את הבריכה למצב שבה היא יציבה ותקינה. עבודה לא מקצועית תגרום ללא ספק לעוגמת נפש גדולה ואפילו עשויה לסכן את המתרחצים בבריכה.

להשגיח על המתרחצים

לאחר שהבריכה  עומדת במקומה, חשוב שיהיה אדם אחראי שישגיח על המשתמשים בה. ככל שמדובר על ילדים קטנים, לא מומלץ לאפשר להם להשתמש בבריכה ללא השגחת מבוגר. בימים שבהם הבריכה לא פעילה מומלץ לכסות אותה על ידי כיסוי ייעודי שישמור עליה מפני לכלוך וגם ימנע נפילה של אדם לתוך המים. ניתן להשתמש בבריכה גם בעונת החורף ולהציב מעליה גג שיגן על המתרחצים. גגות מסוג זה אפשר להשיג אצל חברות שעוסקות בתחום זה ומבינות בו.

מעוניינים להתחדש בבריכה מעוצבת ואיכותית? הצוות המקצועי של חברת אגמים יסייע לכם להגשים את החלום.