חנות למוצרי חשמל – עוזרים לנו בעיצוב הבית

16 בApril 2014
חנות למוצרי חשמל – עוזרים לנו בעיצוב הבית

 

היום ידוע כבר שלמוצרי החשמל שלנו בבית יש ש’יק שלא היה פעם, כלומר מבחינה עיצובית מתאימים לנו את המוצרים על מנת שנוכל גם ליהנות מטיב המוצר וגם מצורתו. הדוגמא הכי יפה לכך שאני זוכרת זה מקרר – יצא לכם לראות פעם את מקרר ה”אח הגדול” – משתלב באלגנטיות במטבח וכמעט שלא רואים בקיימו – הוא גדול רחב ואיכותי.

ישנם עוד לא מעט מוצרי חשמל שהעיצוב שלהם יכול להוסיף לבית – למשל טלויזיות שבעשור האחרון מהקופסא הגדולה נהפכו לתמונה דקה על הקיר. רמקולים שקועים על התקרה, מנורות הולוגן בתוך קיר הגבס ועוד העתיד עוד לפנינו.

 

מגהץ קיטור

אחד ממוצרי החשמל הקיימים כיום וגם להם קיימים עיצובים משוגעים הינו מגהץ קיטור – פעם היה מכשיר פשוט – שגם היום יש והוא הכי פרימטיבי – היום קיימים מגהצים עם רמת גיהוץ ויכולת שחוסכים עבודה מרובה וקשה בפחות זמן ותוצאה סופית רצויה.

מגהץ קיטור היום גם מעוצב ברמה של חללית על והוא מוצר יפה ומרשים.
מוצרי חשמל שונים עולים היום גרושים!!! נכון? …לא בהכרח. דבר ידוע הוא כי מוצרי החשמל השונים הינם בעלי מחירים נזילים ולמעשה, עם התפתחות תהליכי ייצור מוצרי החשמל והעברתם למדינות זולות יותר, הולכים המחירים של מוצרי החשמל וממשיכים לרדת עם כל שנה. יחד עם זאת, לא כל מוצר חשמלי הוא גם מוצר איכותי ולא כל המוצרים שנמצא בביקור בכל חנות למוצרי חשמל רלוונטיים לצרכים שלנו.

1. קביעת תקציב מראש

בעידן בו תמיד יש צורך בעוד מכשיר וכל רכישה של מוצר חשמלי כלשהו נראית לנו הכרחית, התקציב החודשי, החצי שנתי או השנתי יכול להגדיר לנו היטב היכן עובר הגבול. מוצרי חשמל יכולים להוות חלק נכבד והוצאה כבדה בסל ההוצאות ולכן הגבלה מראש של סכום ההוצאה הינה בגדר צעד חסכוני וחכם.

2. השוואת מחירים

בין אם באינטרנט ובין אם בשיטוט חופשי בין חנויות, בין אם בבדיקה בעיתונים או בכל אמצעי אחר, השוואת מחירים של מוצרי חשמל שונים הינה הכרחית לצורך ביצוע רכישה חכמה. חנויות למוצרי חשמל שונות ואפילו חנויות שונות המשתייכות לאותה הרשת – עשויות להציע מחירים שונים במהות לאותם מוצרים חשמליים. באותה מידה, ניתן למצוא מוצרי חשמל מקבילים תוצרת חברות שונות בעלי פערי מחירים של מאות אחוזים ביניהם.

3. קנייה באינטרנט

יותר ויותר צרכנים מבינים כי חנויות למוצרי חשמל המציעות את מוצריהן ברחבי האינטרנט יכולות להיות זולות בהרבה מחנויות הפעילות רק באופן פיזי ומאלצות את הקונה להגיע עד לחנות. חנויות אינטרנט ברחבי העולם מבצעות משלוחים לכל מקום במחירים זולים וללא מיסוי גבוה.

4. התאמה לצרכים אישיים

רבים מאיתנו רוכשים מוצרים בכל חנות למוצרי חשמל גם אם איננו צריכים חצי מהמוצרים שנרכשו. חנויות מוצרי חשמל שונות מיישמות טכניקות ייחודיות להגדלת מחזורי המכירות ול”ציד” של לקוחות שלא תכננו את קנייתם ונוטים לקנות באופן אימפולסיבי. לפני הכנסת כל מוצר לעגלת הקניות בדקו את עצמכם: האם אתם באמת צריכים את המוצר הזה? האם הוא עונה על הצרכים הייחודיים שלכם?