בריכת שחייה ביתית – הפתרון האולטימטיבי לקיץ

8 בMay 2014
בריכת שחייה ביתית – הפתרון האולטימטיבי לקיץ

בריכות שחייה ביתיות הינן אחת היתרונות המשמעותיים עבור בעלי בתי קרקע עם חצר פרטית. אין ספק שהמרחב החיצוני מאפשר מגוון רחב של הפעלות, הן בימי הקיץ והן בימי החורף. על מנת ליצור את החיים המושלמים תוך ניצול מלא של היתרונות הקיימים, חשוב לעשות את השימוש הנרחב ביותר במרחב הקיים מחוץ לבית. אין ספק כי חצר פרטית מעניקה רגעי אושר אינסופיים כאשר היא מנוצלת כהלכה. כיום ישנו מגון עצום של אטרקציות אותן ניתן לשלב בחצר הפרטית שלנו, ביניהן מגרשי משחקים ובריכות שחייה.

אינספור רגעי עונג

רבים מחפשים היום בריכה ביתית לילדים, לאורחים ולעצמנו על מנת לקבל אין ספור רגעי תרפיה ועונג, שחוק והנאה מהמים. ידוע כי למים יש אפקט מרגיע על הגוף ולכן שילוב בריכת שחייה ביתית בחצר יכולה להעניק למשפחה, לאורחים, לחברים, לילדים ולחברי הילדים רגעי הנאה אינסופיים. מנינו מעט מהיתרונות העיקריים שבשילוב בריכת שחייה ביתית, כאשר אנחנו ממליצים על בריכות אינטקס.

צינון קייצי

הקיץ הישראלי הינו בין העונות הפחות קלות, הן עבור המבוגרים והן עבור הילדים. על מנת ליהנות מהשהות בבית בימי הקיץ, בריכת שחייה ביתית יכולה להפוך את החופשה מהלימודים למהנה גם עבור ההורים, המקבלים מעט שקט מילדיהם וגם עבור הילדים, הנהנים מהמגע מהמים, יכולים להזמין אליהם חברים לשחייה ומשחק ואינם מוצאים את עצמם חסרי מעש או תלויים בהורים על מנת להעסיק את עצמם.

פיתוח מיומנות חשובה

שחייה והתמצאות במים הן אינן מיומנויות מולדות. אמנם, ישנו מי שנולד עם גישה יותר נוחה למים ויש מי שפחות ואך מתבקש הדבר כי ילדים אשר בילו בילדותם שעות רבות בקרבת בריכה או ים – יהיו בעלי גישה קלה יותר למים. יחד עם זאת, כאשר ממקמים בריכת שחייה ביתית בחצר, הילדים יכולים להשתכשך בה כל אימת שיש זמן פנוי, להגביר את הבטחון העצמי בתנועה במים וללמוד לשחות.

היתרון הבריאותי

ידוע כי המים משככים ומרגיעים את הגוף והנפש, וכי יש להם משמעות בריאותית מבחינת היתרון ההידרותרפי שבשהייה במים. שכשוך קבוע בבריכה יכול לשפר את אורח החיים לאין שיעור, גם כאשר מדובר בשכשוך בלבד וללא שחייה באמצעות בריכות שחייה לבית.