בדק בית ע”י מעצבת פנים

4 בNovember 2018
בדק בית ע”י מעצבת פנים

קצב הפרויקטים החדשים ברחבי הארץ של שוק הדירות הולך וגדל עם שנים. רבים רוכשים דירה חדשה מקבלן והציפייה לעבור לגור בה גבוהה מאוד. אך בטרם המעבר לדירה, חשוב לבצע בדק בית ע”י מעצבת פנים. בדק בית ע”י מעצבת פנים נותן לך את התמונה המלאה לגבי הליקויים השונים בדירה. הבדיקה של בדק בית ע”י מעצבת פנים היא בדיקה יסודית מאוד, וזאת מאר שלמעצבת הפנים יש ניסיון עשיר בתחום.

חשיבות בדק בית ע”י מעצבת פנים

בטרם המעבר לדירה החדש ועוד לפני קבלת מפתחות הדירה,ישנם כל מיני פרוצדורות המחייבים את בעל הדירה לבצע אותם בטרם קבלת המפתחות. פרוצדורות אלה כוללות, בדק בית ע”י מעצבת פנים. מעצבת הפנים בודקת בקפידה וביסודיות את הדירה ומאתרת ליקויים שונים שיש בה. לאחר שאיתרה את כל הליקויים הקיימים במבנה הדירה יש לתקנם על מנת שנוכל לעבור לגור בדירה. לעיתים מדובר על ליקויים שאינם ניתנים לתיקון ומורידים מערך הדירה במידה ורוצים למכור אותה. בדק הבית חיוני מאוד לאישור המגורים וגם לשקט הפנימי ונפשי של רוכשי הדירה. באמצעות בדק בית ע”י מעצבת פנים ניתן להיות רגועים שאנו בידיים טובות מאשר בדק בית על קבלן שלא תמיד קשוב. מעצבת הפנים תעזור לכם למצוא את הליקויים השונים בדירתכם וכן בבניין עצמו.

למה דווקא בחירת מעצבת פנים?

מעצבת פנים מגיעה עם ניסיון מקצועי רב בבדיקות הבית והכנתו למגורים. יש לה את כל הידע הדרוש להנחייה של מבצעי העבודה, כך שהיא שמה לב גם לפרטים הקטנים ביותר שוללים בין היתר חיווט ועד אינסטלציה. מעצבת פנים נוכחת בשטח על מנת לבדוק שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר. באמצעות החוש הביקורתי שלה וידעה מקצועי שלה כולל הניסיון ניתן לחסוך עיכובים בלתי צפויים וכן כאבי ראש מיותרים. עם מעצבת פנים אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, יש לכם דעה נוספת ואמינה. מעבר לכך מעצבת הפנים מגיעה עם מגע אסתטי משלה ויודעת להתאים את השינויים השונים והתיקונים לסגנון המבוקש והעיצובי אשר נקבע מראש, את מיקום השקעים הנכונים, אריחי הריצוף, חיפויים ועוד.

מה חשוב לשים דגש בבדק הבית?

אחד הדברים החשובים שיש לשים לב בעת בדיקת בדק בית ע”י מעצבת פנים הוא שהעבודות מתבצעות בצורה הטובה ביותר. כלומר, מעצבת הפנים מבקרת את עבודות הבנייה והפנים בדירהכך שאם היא מוצאת הזנחה שעלולה לגרום לנזק רב בהמשך, או גימורים לא ברמת גמר גבוהה היא תתריע על כך לקבלן.  זה יכול להיות הגבה לא תקנית של אריחים, מרווחים לא מדויקים בין נקודות חשמל, תעלת ניקוז שלא שולבה כמו שצריך ועוד. עם מעצבת פנים תקבלו בית בסטנדרטים גבוהים ביותר ובאיכות גבוהה ביותר. לכן חשוב לא לוותר על שירותי מעצבת פנים בעת רכישת דירה חדשה.

.