חדרי ילדים מעוצבים

22 בMarch 2015
חדרי ילדים מעוצבים

בעידן המודרני של היום רבים הם האנשים אשר בוחרים בחדרי ילדים מעוצבים המעוצבים כריהוט לחדר הילדים – הממלכה הקסומה שלהם.
תכנון ובחירה של חדרי ילדים בכלל וחדרי ילדים מעוצבים בפרט נחשבת למשימה המצריכה תכנון, השקעה ומחשבה מרובה על מנת לספק לאוצרות שלנו את המקום שיאפשר להם שהות נעים, נוח ובטוח.

חדרי ילדים מעוצבים לא מחייבים בהכרח הימצאותו של ריהוט ואביזרים משלימים הכוללים כורסאות מעוצבות, שידות למיניהן ועוד אשר מוסיפים ערך מוסף לעיצוב הכולל של חדר הילדים.
חדרי ילדים מעוצבים צריכים להכיל בראש ובראשונה מיטה, ארון, ושולחן כתיבה אשר הינם הריהוט הבסיסי והכרחי הנדרש בכל חדר
שדרוג החדר על ידי הריהוט המשלים והוספת אלמנטים נוספים  יתאפשר במידה וישנה אפשרות כלכלית וחלל החדר מאפשר זאת.
גם בבחירת חדרי ילדים יש לתת ולשתף את הילדים בחוויית ההחלטה והרכישה וזאת על מנת שיחוו גם את ההרגשה הנעימה והכיפית בלהיות שותפים בבחירת חדר הילדים.
מעבר לעוצמת החוויה, שיתוף הילדים בבחירה ובהחלטה תורמת להעלאת הביטחון העצמי שלהם ואף מחזק את אהבתם לחדר ואת הכיף וההנאה שלהם לשהות בו.

אילו שיקולים יש להביא בזמן הבחירה של חדר ילדים מעוצב.

1. תקציב – טרם הרכישה של חדרי ילדים מעוצבים יש להגדיר לעצמנו את התקציב העומד לרשותנו דבר אשר יקל עלינו על הבחירה.
2. בטיחות – מאחר ומדובר בחדר הילדים בו הם מלווים את מחצית שעות היום הן במשחקים, בשינה והן בהכנת שיעורים חשובה והכרחית רמת הביטחון.
על מוצרי הריהוט לאפשר לילד שימוש יעיל ובטוח וללא כל חשש מסכנה של פגיעה או פציעה
3. נוחות – על ריהוט הבסיסי ועל הריהוט הנלווה להיות נוחים לשימוש ומתואמים באופן מוקפד לממדיו של הילד, אשר יאפשרו לו זמינות מרבית וגישה נוחה ובטוחה.
4. עמידות –  מאחר שריהוט מעוצב לחדרי ילדים הוא ריהוט שאמור לשרת את הילד לתקופה ארוכה, על כן על מנת להבטיח ולאפשר מצב זה על הריהוט להיות מורכב ומיוצר מחומרים איכותיים ועמידים.
5. מידות החדר – על מנת למקסם את הפוטנציאל הגלום של חדר הילדים, יש לערוך שרטוט מדויק של מידות החדר אשר על פיהן יבחר הריהוט הנכון והמתאים.

לחדר מעוצב ניתן להוסיף אלמנטים נוספים אשר יעצימו ויתרמו רבות למראה הכולל של החדר הכוללים בין היתר: טפטים מעוצבים, וילון ייחודי, נברשת יוקרתית ועוד אין ספור אפשרויות.
* אך זכרו – “כל המוסיף גורע” ועל כן יש להוסיפם בטוב טעם וללא הגזמה.

למעוניינים היכנסו ל- עיצוב חדרי ילדים