מי צריך ייעוץ אדריכלי?

14 בOctober 2015
מי צריך ייעוץ אדריכלי?

תחום האדריכלות הנו רחב ומגוון וכולל בתוכו הכרות מעמיקה עם חומרי גלם, עם תחומי ההנדסה השונים ועם עולם עיצוב הפנים. תכנון אדריכלי נכון ומקצועי יחסוך עבורכם כסף רב הן בעלויות הקמת המבנה ותחזוקתו השוטפת והן בעלויות הנדרשות לחימום וקירור המבנה. חשוב לדעת כי תפקידו של האדריכל לתכנן מבנה התואם לצרכי הדיירים המשתמשים בו ובהתאמה מלאה לדרישות הבטיחות. תכנון אדריכלי נכון ומדויק לוקח בחשבון את כל העבודות הנדרשות להקמת המבנה, לרבות עבודות נגרות, אינסטלציה, חשמל, גבס, שלד וכד’. לכן, במידה ואתם זקוקים לתכנון אדריכלי או במידה ואתם עומדים בפני פרויקט בנייה מומלץ לפנות לחברת א.מ.ן הנדסה אזרחית המעניקה שירותי ייעוץ אדריכלי, ומלווה את הפרויקט לכל אורך הבנייה, משלב התכנון ועד לסיומו.

ייעוץ וליווי מקצועי לכל אורך הדרך

ייעוץ אדריכלי חשוב משלב תכנון המבנה כדי למנוע טעויות והחלטות שגויות העלולות לסכן חיים או טעויות שיש לתקן במהלך הבנייה או השיפוצים, ועלות התיקונים תהיה גבוהה. חברת א.מ.ן הנדסה אזרחית מספקת מענה מקיף ללקוחותיה ומציעה תכנון הנדסי ברמה הגבוהה ביותר להקמת מבנים חדשים לצרכי תעשייה, מגורים, משרדים, מסחר, שטחים ציבוריים וכו’. ייעוץ אדריכלי כולל תכנון מעשי ומדויק בהתאמה לצרכי הדיירים ואורח חייהם, כדאי לדעת כי גם לפני רכישת נכס כמו דירת מגורים או בית פרטי כדאי לקבל ייעוץ על מנת לקבל החלטה נכונה ואחראית לגבי כדאיות העסקה.

ראוי לציין כי שירותי ייעוץ אדריכלי מאפשרים לצפות בעיות העלולות להתעורר במהלך שיפוץ או הקמת מבנה, החל משלב השלד וכלה בעלויות התחזוקה ועלויות שוטפות כמו חשמל, מים, ארנונה, מיזוג אוויר וכיוצא בזה. לכן, חשוב לבחור חברה מנוסה ומקצועית בעלת ניסיון רב בייעוץ אדריכלי, אך יש לבחור חברה בהתאם למגבלות התקציב ועל פי סוג הפרויקט ומורכבותו.

למידע נוסף פנו אלינו – משרד 077-4060804